Firma Pak-Fol to,  prężnie rozwijająca się firma, która dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników i jakości towarów zdobywa uznanie coraz to większej liczby zadowolonych Klientów. Pak-Fol jako producent opakowań kartonowych i folii może zaoferować produkty indywidualne, spełniające wszelkie wymogi Nabywcy.

Jako jeden z liderów produkcji i dystrybucji folii pakowych i opakowań na rynku małopolskim oferujemy Państwu szeroką gamę produktów z branży. Gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję i pomoc w doborze odpowiednich opakowań. Dzięki stałej ilości towarów na naszych magazynach gwarantujemy pełna dostępność i szybkość realizacji zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby sukcesywnie powiększać asortyment oferowanych produktów, a także realizować niestandardowe zamówienia. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy rodzaj opakowań i folii bez względu na wymiary i wagę.

Dzięki dużemu zapleczu maszynowemu oferujemy szeroką paletę produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszego Klienta.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE.

 

W związku z realizacją projektu "Wzrost konkurencyjności F.P.H.U "PAK-FOL" Robert Myjak poprzez budowę hali produkcyjnej oraz zakup środków trwałych" który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego prosimy o zapoznanie się z dokumentacją.

Sprawdź naszą ofertę
Folie stretch
Folie bąbelkowe
Kartony, opakowania
Akcesoria do pakowania
Kątowniki tekturowe
Zapinki metalowe
Zapinki druciane
Narożniki plastikowe
Taśmy pakowe
Taśmy poliestrowe
Artykuły BHP
Pianki
Wypełniacze do Pakowania